Kdo jsem?

Jsem optimista a máma tří dětí. Nejmladší syn je autista. Ráda šiju. Především praktické dárečky lidem okolo sebe. Mám ráda zvířata. Baví mě pěstovat zeleninu a kytky a sleduji, jak se ty rostlinky mění každým dnem.

Jsem průvodce autisty. 

Pomáhám svému nejmladšímu synovi, kterému je 11 let, objevovat a pochopit svět. S ohledem na jeho možnosti, pozornost a omezenou dobu, kdy je ochotný spolupracovat, mu nabízím výukové materiály a hračky, zapojuji ho co nejvíce do běžného života, všude ho beru s sebou, ukazuji mu, že svět je dobrý a zábavný. I přes jeho postižení se snažím zajistit hezký život jemu i nám. Na blogu sdílím, co nám funguje a co ne, určitě najdete nějakou inspiraci.

 

Relaxuji šitím

Jakmile jsem si ušila pár prvních praktických věcí do domácnosti, tak jsem se do šití zamilovala. Myslím, že šicí stroj by měl být v základní výbavě v každé domácnosti. Především s malými dětmi stroj využijete velmi často. Pokaždé mám radost z výsledku. Šiji praktické dárečky lidem okolo sebe. Na blogu nabízím jednoduché postupy, které zvládnete i vy.

Furt se hrabu v záhoně

Vždycky mě bavilo starat se o zvířata a pěstovat rostlinky. Člověk se dostává do souladu s přírodou, uklidňuje se a zbavuje stresu. Když pozorujete, co příroda dokáže, máte respekt a důvěru k životu a pochopíte, co je důležité. Toto téma je na začátku, nicméně brzy bude dost obsáhlé, to se těšte a sledujte :-)