Proč jsem se rozhodla psát blog?

Nikdy jsem blog nepsala, takže tímto dnem se mi otevírá úplně nový svět. Ten nápad psát blog si vyžádala situace. Mám spoustu nápadů a návodů ohledně šití a je tak nějak jednodušší je sdílet s kamarádkami přes internet, než to každé vysvětlovat zvlášť, takhle jen pošlu odkaz a je to. Je to rychlé a pohodlné. Další výhodu vidím v tom, že všechny nápady můžu sdílet a nabídnout dalším švadlenkám, které to ocení. K některým věcem se sama občas vracím kvůli rozměrům nebo šabloně, takže i pro mě bude rychlejší sáhnout do připraveného návodu.

Nemůžu říct, že bych byla úplně v klidu. Naopak. Jsem z toho docela nervózní. Mám spoustu pochybností. Co když se překlepnu a napíšu něco blbě? Co když návody nebudou srozumitelné? A vůbec o šití je toho na internetu hromada, co s dalším šicím blogem? Mám spoustu nápadů a plánů, tak nezůstanu jen u blogu. Časem bych chtěla dát na youtube nějaká srozumitelná videa pro úplné začátečníky. Je jich tam sice také hodně, ale z vlastní zkušenosti vím, že když jsem začínala šít, tak jsem často ten postup vůbec nepochopila, protože mi tam nějaká drobnost unikla. Musela jsem tedy hledat jiné video a třeba až u třetího to pochopila.

Tak doufám, že moje příspěvky třeba nějakým začínajícím švadlenkám ušetří hledání a dodají odvahu začít šít.

Pokud využijete některý z návodů, který tu najdete, tak se podělte na naší stránce na Facebooku s výsledkem, budu ráda 🙂

Pro šicí inspiraci sledujte FB stránku „Šití jehlou a nití“

Jsem máma tří dětí. Nejmladší syn je autista. Rozhodla jsem se sdílet náš život, třeba to pomůže někomu, kdo je na začátku. I mně pomohly příběhy ze života od rodičů autistických dětí. Kromě toho jsem účetní a taky nadšená švadlenka. Šití mi pomáhá relaxovat a přijít na jiné myšlenky. Ráda trávím volný čas na zahrádce nebo tvořením s dětmi.
Komentáře
  1. Aneta napsal:

    Paráda, přidávám si Vás do oblíbených!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.